xibo - en to pl translation catalogue (1184 entries)

en: # Layouts
pl: # Układy

en: %s assigned to Display Groups
pl: %s został przypisany do Grupy wyświetlaczy

en: %s scheduled on %s
pl: %s zaplanowane na %s

en: %themeName% Installation
pl: Instalacja %themeName%

en: 1 hour
pl: 1 godzina

en: 1 minute
pl: 1 minuta

en: 10 minutes
pl: 10 minut

en: 12 hours
pl: 12 godzin

en: 12h Clock
pl: Zegar 12h

en: 1st line
pl: Pierwsza linia

en: 24h Clock
pl: Zegar 24h

en: 30 minutes
pl: 30 minut

en: 4 hours
pl: 4 godziny

en: 5 minutes
pl: 5 minut

en: A comma separated list of HTML tags that should be stripped from the feed in addition to the default ones.
pl: Oddzielona przecinkami lista znaczników które powinny być usunięte z pobieranego kanału, poza tymi domyślnymi.

en: A comma separated list of attributes that should not be stripped from the incoming feed.
pl: Oddzielona przecinkami lista atrybutów, które powinny być usunięte z pobieranego kanału.

en: A comma separated list of items to present in a combo box
pl: Oddzielona przecinkami lista elementów do wyświetlenia w polu wyboru

en: A description - (1 - 254 characters).
pl: Opis (1-254 znaków).

en: A file exists with the name you gave for the Library Location. Please choose another location
pl: Istnieje już plik o nazwie podanej jako ścieżka dostępu do Biblioteki. Wybierz inną lokalizację

en: A font to use in other Modules
pl: Czcionka do użycia w innych modułach

en: A generic file to be stored in the library
pl: Plik do przechowania w bibliotece

en: A local file path or URL to the video. This can be a RTSP stream.
pl: Lokalna ścieżka lub URL do wideo. Może to być strumień RTSP.

en: A name for this DataSet
pl: Nazwa tego zbioru danych

en: A name for this Resolution
pl: Nazwa tej Rozdzielczości

en: A short description of this Display Group
pl: Krótki opis dla Grupy Ekranów

en: A unique identifier for this display.
pl: Unikalny identyfikator tego ekranu

en: API Key
pl: Klucz API

en: API Secret
pl: Hasło API

en: About
pl: O programie

en: About the CMS
pl: O CMS

en: Access Denied to Display
pl: Dostęp do Ekranu zabroniony

en: Access Denied to DisplayGroup
pl: Dostęp do Grupy Wyświetlaczy zabroniony

en: Access Denied to User
pl: Dostęp dla użytkownika zabroniony

en: Access denied replacing old media
pl: Dostęp zabroniony podczas zastępowania starych multimediów

en: Action
pl: Operacja

en: Action Bar Display Duration
pl: Czas wyświetlania Paska Akcji

en: Action Bar Mode
pl: Tryb Paska Akcji

en: Actions
pl: Operacje

en: Active
pl: Aktywny

en: Add
pl: Dodaj

en: Add Application
pl: Dodaj Aplikację

en: Add CSV Files
pl: Dodaj Pliki CSV

en: Add Campaign
pl: Dodaj kampanię

en: Add Column
pl: Dodaj kolumnę

en: Add Command
pl: Dodaj Komendę

en: Add Data
pl: Dodaj dane

en: Add DataSet
pl: Dodaj zestaw danych

en: Add Daypart
pl: Dodaj pasmo programowe

en: Add Display Group
pl: Dodaj Grupę Ekranów

en: Add Event
pl: Dodaj zdarzenie

en: Add Help Link
pl: Dodaj odnośnik do Pomocy

en: Add Layout
pl: Dodaj układ

en: Add Media
pl: Dodaj Materiał

en: Add Profile
pl: Dodaj profil

en: Add Resolution
pl: Dodaj rozdzielczość

en: Add Row
pl: Dodaj wiersz

en: Add STS to the response headers? Make sure you fully understand STS before turning it on as it will prevent access via HTTP after the first successful HTTPS connection.
pl: Dodać STS do nagłowków odpowiedzi? Upewnij się przed włączeniem tej opcji,że w pełni rozumiesz STS, w przeciwnym razie uniemożilwi to dostęp do HTTP po pierwszym pomyślnym połączeniu HTTPS

en: Add User
pl: Dodaj Użytkownika

en: Add User Group
pl: Dodaj Grupę Użytkowników

en: Add a Region
pl: Dodaj region

en: Add a new Campaign
pl: Dodaj nową Kampanię

en: Add a new DataSet
pl: Dodaj nowy zbiór danych

en: Add a new Display Group
pl: Dodaj nową Grupę Ekranów.

en: Add a new Display Settings Profile
pl: Dodaj nowy Profil Ustawień Ekranu

en: Add a new Help page
pl: Dodaj nową stronę Pomocy

en: Add a new Layout and jump to the layout designer.
pl: Dodaj nową kompozycję i przejdź do projektanta kompozycji.

en: Add a new User
pl: Dodaj nowego Użytkownika

en: Add a new User Group
pl: Dodaj nową Grupę Użytkowników

en: Add a new media item to the library
pl: Dodaj nowy element mediów do Biblioteki

en: Add a new resolution for use on layouts
pl: Dodaj nową rozdzielczość używaną przez układ

en: Add all the widgets to the template?
pl: Dodać wszystkie widżety do szablonu?

en: Add an Application
pl: Dodaj aplikację

en: Add files
pl: Dodaj pliki

en: Added %s
pl: Dodano %s

en: Added Event
pl: Dodano wydarzenie

en: Added Row
pl: Dodano wiersz

en: Admin Password
pl: Hasło Administratora

en: Admin Username
pl: Nazwa Administratora

en: Admin email address
pl: Adres e-mail administratora

en: Administration
pl: Administracja

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Advice
pl: Porada

en: Align
pl: Wyrównaj

en: All
pl: Wszystko

en: All changes saved!
pl: Wszystkie zmiany zapisane!

en: Allow Import?
pl: Zezwolić na importowanie?

en: Allow PHP to open external URLs
pl: Otwieranie zdalnych URLi

en: Allow modifications to the transition configuration?
pl: Zezwolić na modyfikację konfiguracji przejść?

en: Allow the maintenance script to run if it is called?
pl: Zezwolić na uruchomienie skryptu konserwacji, jeśli został wywołany?

en: Allow usage tracking?
pl: Zezwolić na śledzenie wykorzystania?

en: Allowable Attributes
pl: Dozwolone Atrybuty

en: Also delete from the Library?
pl: Usunąć także z biblioteki?

en: Always
pl: Zawsze

en: Always showing
pl: Zawsze wyświetlane

en: An error occurred updating these settings. This is an unexpected error, please contact support. Error Message = [%s]
pl: Wystąpił błąd podczas aktualizowania ustawień. Nieoczekiwany bład, proszę skontaktować się ze wsparciem. Komunikat Błędu = [%s]

en: An optional description
pl: Opcjonalny opis

en: An optional description of the Layout. (1 - 250 characters)
pl: Opcjonalny opis kompozycji (od 1 do 250 znaków)

en: An optional description of the Template. (1 - 250 characters)
pl: Opcjonalny opis tego szablonu (1-250 znaków).

en: Appearance
pl: Wygląd

en: Application Name
pl: Nazwa aplikacji

en: Applications
pl: Aplikacje

en: Apply
pl: Zachowaj

en: April
pl: Kwiecień

en: Are you sure you want to delete %groupName%?
pl: Czy napewno chcesz usunąć %groupName%?

en: Are you sure you want to delete this application? This cannot be undone
pl: Czy jesteś pewien, że chcesz skasować aplikację ? Operacja jest nie odwracalna.

en: Are you sure you want to delete this campaign? This cannot be undone
pl: Czy jesteś pewien że chcesz usunąć tą kampanię? Proces nie może być cofnięty

en: Are you sure you want to delete this command? This cannot be undone
pl: Czy jesteś pewien że chcesz usunąć to polecenie? Nie można tego cofnąć

en: Are you sure you want to delete this display group? This cannot be undone
pl: Czy jesteś pewien że chcesz usunąć ta grupę ekranów? Nie można tego cofnąć

en: Are you sure you want to delete this display? This cannot be undone
pl: Czy na pewno chcesz usunąć ten wyświetlacz? Tego nie można cofnąć

en: Are you sure you want to delete this event from <b>all</b> displays? If you only want to delete this item from certain displays, please deselect the displays in the edit dialogue and click Save.
pl: Czy na pewno chcesz usunąć to zdarzenie z <b>wszystkich</b> ekranów? Jeśli chcesz tylko usunąć ten element z niektórych ekranów, proszę odznaczyć ten ekran w oknie dialogowym edycji i kliknąć Zapisz.

en: Are you sure you want to delete this file?
pl: Czy na pewno chcesz usunąc ten plik?

en: Are you sure you want to delete this row?
pl: Czy chcesz usunąć ten wiersz?

en: Are you sure you want to delete?
pl: Czy na pewno usunąć?

en: Are you sure you want to delete? You may not be able to delete this user if they have associated content. You can retire users by using the Edit Button.
pl: Czy na pewno usunąć? Możesz nie móc usunąć tego użytkownika, jeśli istnieje połączona z nim zawartoś. Możesz wycofywać użytkowników używając Przycisku Edycji.

en: Are you sure you want to logout this user?
pl: Czy na pewno chesz wylogować tego użytkownika ?

en: Are you sure you want to remove this %obj%? This action cannot be undone.
pl: Jesteś pewien że chcesz skasować %obj% ? Operacja nie może być cofnięta.

en: Are you sure you want to remove this region? All media files will be unassigned and any context saved to the region itself (such as Text, Tickers) will be lost permanently.
pl: Czy na pewno usunąć region? Wszystkie media zostaną odłączone i cały kontekst zapisany w samym regionie (jak tekst,paski informacyjne) zostanie trwale usunięty.

en: Are you sure you want to remove this widget?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć ten widget?

en: Are you sure you want to send a Wake On Lan message to this display?
pl: Czy na pewno chcesz wysłać do tego ekranu komunikat Wake On Lan?

en: Are you sure you want to truncate?
pl: Na pewno przyciąć?

en: Are you sure? All changes related to this object will be erased
pl: Jesteś pewien ? Wszystkie zmiany związane z obiektem zostaną usunięte.

en: Ask a question
pl: Zadaj pytanie

en: Aspect
pl: Proporcje

en: Assign
pl: Przypisz

en: Assign Files
pl: Przypisz pliki

en: Assign Layouts
pl: Przypisz układy

en: Assign a Layout
pl: Przypisz układ

en: Assign the members to the new group
pl: Przypisz użytkowników do nowej grupy

en: Assign to Campaign
pl: Przypisz do kampanii

en: Assignable
pl: Możliwy do przypisania

en: Assigned Layouts to %s
pl: Przypisano układ do %s

en: Associate an item from the Library
pl: Dołącz element z Biblioteki

en: Audio
pl: Nagranie dźwiękowe

en: Audit Log
pl: Przeglądaj Log

en: Audit Trail
pl: Ścieżka audytu

en: August
pl: Sierpień

en: Authorisation Parameters missing from session.
pl: Brak parametrów autoryzacji sesji

en: Authorised
pl: Autoryzowany

en: Authorization Code?
pl: Kod autoryzacji

en: Authorize Request
pl: Żądanie autoryzacji

en: Authorized applications for user
pl: Autoryzowane aplikacje użytkownika

en: Auto show thumbnail column?
pl: Automatycznie pokazywać kolumnę miniatur ?

en: Automatic Restart
pl: Automatyczny Restart

en: Automatically Restart the application if we detect it is not visible.
pl: Automatycznie restartuje aplikację, jeśli wykryty zostanie brak widoczności.

en: Automatically collect and export relevant information into a text file.
pl: Automatycznie pobierz i wyeksportuj niezbędne informacje do pliku tekstowego.

en: Availability
pl: Dostępność

en: Available
pl: Dostępne

en: Available for In Transitions?
pl: Dostępne dla przejść wejściowych?

en: Available for Out Transitions?
pl: Dostępne dla przejść wyjściowych?

en: Back
pl: Wstecz

en: Background
pl: Tło

en: Background Color
pl: Kolor tła

en: Background Colour
pl: Kolor tła

en: Background Image
pl: Obrazek tła

en: Background thumbnail
pl: Miniaturka tła

en: Background transparent?
pl: Przezroczyste tło?

en: Bandwidth
pl: Łącze

en: Bandwidth Usage (%bandwidthSuffix%)
pl: Użycie łącza (%bandwidthSuffix%)

en: Bandwidth Usage. Limit %xmdsLimit%
pl: Uzycie Łącza. Limit %xmdsLimit%

en: Best Fit
pl: Najlepsze dopasowanie

en: Blacklist Videos?
pl: Czarna Lista Wideo

en: Bottom
pl: Dół

en: BroadCast Address
pl: Adres rozgłoszeniowy

en: BroadCast Address is not a valid IP Address
pl: Adres rozgłoszeniowy nie jest prawidłowym adresem IP

en: Browser
pl: Przeglądarka

en: CIDR subnet mask is not a number within the range of 0 till 32.
pl: Maska podsieci CIDR nie jest numerem z zakresu od 0 do 32.

en: CIDR subnet mask is not a number within the range of 0 to 32.
pl: Maska podsieci CIDR nie jest numerem z zakresu od 0 do 32.

en: CMS Secret Key
pl: Tajny klucz CMS

en: CMS Theme
pl: Motyw CMS

en: CSS Style Sheet
pl: Arkusz Styli CSS

en: CSV Import
pl: Import z CSV

en: Cache Period
pl: Okres pamięci podręcznej

en: Cache Period for Images
pl: Czas Pamięci Podręcznej dla Obrazów

en: Calendar Type
pl: Rodzaj kalendarza

en: Campaign not found
pl: Kampania nie odnaleziona

en: Campaigns
pl: Kampanie

en: Can not have a display without a name
pl: Ekran musi mieć nazwę

en: Can not have an end time earlier than your start time
pl: Data rozpoczęcia nie może przekraczac daty zakończenia

en: Can this module be assigned to a Layout?
pl: Czy ten moduł może być przypisany do układu?

en: Can this transition be used for media end?
pl: Czy to przejście może być użyte przy kończeniu medium?

en: Can this transition be used for media start?
pl: Czy to przejście może być użyte przy uruchomieniu medium?

en: Can't create ZIP. Error Code:
pl: Nie można utworzyć pliku .ZIP.  Error Code:

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Cancel Replace
pl: Anuluj Zamień

en: Cancel upload
pl: Anuluj wgrywanie

en: Cannot find media
pl: Nie można znaleźć pliku

en: Cannot find playlist
pl: Nie można odnaleźć playlisty

en: Cannot find region
pl: Nie można odnaleźć Regionu

en: Cannot save media file from ZIP file
pl: Nie można zapisac elementu z pliku ZIP

en: Category
pl: Kategoria

en: Caution, you have selected %1 items. Clicking save will run the %2 transaction on all these items.
pl: Uwaga, wybrałeś %1 elementów. Kliknięcie Zapisz spowoduje nada efekt przejścia %2 dla wszystkich tych elementów.

en: Centre
pl: Wyśrodkowanie

en: Change Layout
pl: Zmień układ

en: Change Password
pl: Zmień hasło

en: Change the Owner of this item. Leave empty to keep the current owner.
pl: Zmień właściciela tego elementu. Zostaw puste żeby aby pozostawić bieżącego.

en: Change the resolution
pl: Zmień rozdzielczość

en: Channel
pl: Kanał

en: Check to delete all items owned by this user, including Layouts, Media, Schedules, etc.
pl: Zaznacz tę opcję jeśli chcesz usunąć wszystkie elementy tego użytkownika (układy, pliki medialne, kampanie itp.)

en: Cleaning up old revisions of media will result in any unused media revisions being permanently deleted.
pl: Czyszczenie starych korekt mediów trwale usunie wszystkie nieużywane pliki.

en: Client Id
pl: Id Klienta

en: Clock
pl: Zegar

en: Close
pl: Zamknij

en: Close Window
pl: Zamknij okno

en: Close all tabs
pl: Zamknij wszystkie karty

en: Code
pl: Kod

en: Collect and Save Data
pl: Pobierz i zapisz niezbędne informacje.

en: Collect interval
pl: Interwał pobierania

en: Column %s not found
pl: Kolumny %s nie znaleziono

en: Column Order
pl: Kolejność kolumn

en: Column Type
pl: Typ Kolumny

en: Columns Available
pl: Dostępne Kolumny

en: Columns Selected
pl: Wybrane kolumny

en: Columns for %dataSetName%
pl: Kolumny dla %dataSetName%

en: Command
pl: Polecenie

en: Command Sent to %s
pl: Polecenie wysłano do %s

en: Commands
pl: Polecenia

en: Complete
pl: Gotowe

en: Completely remove the old version of this media item if a new file is being uploaded.
pl: Całkowicie usuwa starą wersję tego medium jeśli zostanie wgrany nowy plik medium.

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Content
pl: Materiały

en: Copied %s
pl: Skopiowano %s

en: Copied as %s
pl: Skopiowano jako %s

en: Copy
pl: Kopiuj

en: Copy %name%
pl: Kopiuj %name%

en: Copy Members?
pl: Skopiować użytkowników?

en: Copy User Group
pl: Kopiuj grupę użytkowników

en: Copyright
pl: Prawa autorskie

en: Could not connect to MySQL with the administrator details. Please check and try again. Error Message = [%s]
pl: Nie można połączyć się z MySQL z danymi administratora. Proszę sprawdzić i spróbować ponownie. Komunikat Błędu = [%s]

en: Could not create a new database with the administrator details [%s]. Please check and try again. Error Message = [%s]
pl: Nie można utworzyć nowej bazy z danymi administratora [%s]. Proszę sprawdzić i spróbować ponownie. Komunikat Błędu = [%s]

en: Could not create the Library Location directory for you. Please ensure the webserver has permission to create a folder in this location, or create the folder manually and grant permission for the webserver to write to the folder.
pl: Niestety, próba utworzenia Biblioteki w podanym katalogu nie powiodła się. Upewnij się że serwer www ma wystarczające uprawnienia aby stworzyć ten katalog, lub stwórz podany katalog samodzielnie i nadaj mu odpowiedniej uprawnienia zezwalające serwerowi na tworzenie tam plików i podkatalogów.

en: Count
pl: Ilość odtworzeń

en: Counter
pl: Licznik

en: Create
pl: Stwórz

en: Create a log file on disk in this location. Please enter a fully qualified path.
pl: Tworzy plik logu na dysku w tej lokalizacji. Proszę podać pełną ścieżkę.

en: Create a new database
pl: Utwórz nową bazę danych

en: Currencies
pl: Waluty

en: Currencies Module
pl: Moduł walut

en: Current Layout
pl: Aktualny układ

en: Cursor Start Position
pl: Początkowa pozycja kursora

en: Custom Style Sheets
pl: Niestandardowy Arkusz Styli (CSS)

en: DOM Extension
pl: Moduł DOM

en: DOM XML Extension
pl: Moduł DOM XML

en: Daily
pl: Codziennie

en: Dark
pl: Ciemny

en: Dashboard
pl: Konsola

en: Data Set
pl: Zestaw danych

en: Data Type
pl: Typ danych

en: DataSet
pl: Zbiór Danych

en: DataSet View
pl: Widok zestawu danych

en: DataSets
pl: Zbiory danych

en: DataType
pl: Typ danych

en: Database Name
pl: Nazwa bazy danych

en: Database Password
pl: Hasło do bazy danych

en: Database Username
pl: Użytkownik bazy danych

en: Date
pl: Data

en: Date Format
pl: Format daty

en: DateTimeZone
pl: Strefa Czasowa

en: Day
pl: Dzień

en: Dayparting
pl: Pasmo programowe

en: Days
pl: Dni

en: December
pl: Grudzień

en: Default
pl: Domyślne

en: Default Language
pl: Język domyślny

en: Default Latitude
pl: Domyślna szerokość geograficzna

en: Default Layout
pl: Domyślny układ

en: Default Longitude
pl: Domyślna długość geograficzna

en: Default Profile?
pl: Domyślny Profil?

en: Default User Type
pl: Domyślny Typ Użytkownika

en: Default copy media when copying a layout?
pl: Domyślnie kopiować media przy kopiowaniu kompozycji?

en: Default update media in all layouts
pl: Domyślnie aktualizować media we wszystkich kompozycjach

en: Delete
pl: Usuń

en: Delete %layout%
pl: Usuń %layout%

en: Delete %obj%
pl: Usuń %obj%

en: Delete Application
pl: Usuń aplikację

en: Delete Campaign
pl: Usuń kampanię

en: Delete Command
pl: Usuń komendę

en: Delete Display Group
pl: Usuń Grupę Ekranów

en: Delete Event.
pl: Usuń Zdarzenie.

en: Delete Help Link
pl: Usuń odnośnik do Pomocy

en: Delete Media
pl: Usuń materiał

en: Delete Profile
pl: Usuń profil

en: Delete Resolution
pl: Usuń Rozdzielczość

en: Delete Row
pl: Usuń wiersz

en: Delete Widget
pl: Usuń widżet

en: Delete all items owned by this User?
pl: Czy chcesz usunąć wszystkie elementy tego użytkownika?

en: Delete any associated data?
pl: Usunąć wszystkie powiązane dane?

en: Delete selected %object%
pl: Usuń zaznaczony %object%

en: Delete the old version?
pl: Usunąć starą wersję?

en: Delete this Column?
pl: Usunąć tą kolumnę?

en: Delete this DataSet?
pl: Usunąć ten zestaw danych?

en: Delete this Display?
pl: Usunąć ten Ekran?

en: Delete this region?
pl: Usunąć obszar?

en: Deleted %s
pl: Usunięto %s

en: Deleted Event
pl: Usunięto wydarzenie

en: Deleted Row
pl: Usunięto wiersz

en: Deleting a file cannot be reversed.
pl: Usuniętego pliku nie będzie można przywrócić.

en: Description
pl: Opis

en: Description can not be longer than 254 characters
pl: Opis nie może być dłuższy niż 254 znaki

en: Description of Password Policy
pl: Opis Polityki Haseł

en: Design
pl: Wygląd

en: Details
pl: Szczegóły

en: Detect language?
pl: Wykryć język?

en: Detect the browser language?
pl: Wykryć język przeglądarki?

en: Direction
pl: Kierunek

en: Disable Date Sort
pl: WYłącz sortowanie datą

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Disabling %s
pl: Dezaktywacja %s

en: Display
pl: Ekran

en: Display Activity
pl: Aktywność Ekranu

en: Display Group
pl: Grupa Ekranów

en: Display Groups
pl: Wyświetl grupy

en: Display Notifications from the Notification Centre
pl: Wyświetl powiadomienia z Centrum Powiadomień

en: Display Order
pl: Kolejność wyświetlania

en: Display Setting Profiles
pl: Profile Ustawień Ekranu

en: Display Settings
pl: Profile Ekranu

en: Display is downloading new files
pl: Ekran pobiera nowe pliki.

en: Display is out of date but has not yet checked in with the server
pl: Wyświetlane treści są niaktualne. Ekran jeszcze nie zsynchronizował danych z serwerem.

en: Display is up to date
pl: Wyświetlane treści są aktualne.

en: Display's Hardware Key
pl: Pokaż Klucz Sprzętu

en: Displays
pl: Ekrany

en: Displays assigned to %s
pl: Ekran przypisany do %s

en: Displays unassigned from %s
pl: Ekran odpięty od %s

en: Do you want to be notified by email if there is a problem with this display?
pl: Czy chcesz być powiadamiany maile gdy wystąpi problem z tym ekranem?

en: Done
pl: Gotowe

en: Done.
pl: Gotowe.

en: Double buffering helps smooth the playback but should be disabled if graphics errors occur
pl: Podwójne buforowanie umożliwia płynniejsze odtwarzanie, ale powinno zostać wyłączone jeśli pojawią się błędy w grafice

en: Download
pl: Pobierz

en: Download Window End Time
pl: Końcowy czas okna pobierania

en: Download Window Start Time
pl: Początkowy czas okna pobierania

en: Downloaded
pl: Pobrane

en: Downtime
pl: Przestój

en: Duration
pl: Czas trwania

en: Duration (seconds)
pl: Czas trwania (sekundy)

en: Duration for Empty Layouts
pl: Czas trwania pustych układów

en: Duration is per item
pl: Czas trwania jest określany dla każdego elementu

en: Dutch
pl: Duński

en: ERROR
pl: BŁĄD

en: East
pl: Wschód

en: Edit
pl: Edycja

en: Edit %type% Transition for %name%
pl: Edytuj %type% Przejścia dla %name%

en: Edit Application
pl: Edytuj aplikację

en: Edit Attached Audio
pl: Edytuj załączony dźwięk

en: Edit Column
pl: Edytuj kolumnę

en: Edit Command
pl: Edytuj polecenie

en: Edit Data
pl: Edytuj Dane

en: Edit DataSet
pl: Edytuj zestaw danych

en: Edit Display
pl: Edytuj Ekran

en: Edit Display Group
pl: Edycja Grupy Ekranów

en: Edit Event
pl: Edytuj zdarzenie

en: Edit Expiry Dates
pl: Edytuj datę wygaśniećia

en: Edit Help Link
pl: Edytuj odnośnik do Pomocy

en: Edit Layout
pl: Edytuj układ

en: Edit Media
pl: Edytuj media

en: Edit Module
pl: Edytuj moduł

en: Edit Profile
pl: Edytuj profil

en: Edit Template
pl: Modyfikacja szablonu

en: Edit Transition
pl: Edytuj przejście

en: Edit User
pl: Edycja Użytkownika

en: Edit User Group
pl: Edycja Grupy Użytkowników

en: Edited %s
pl: Edytowano %s

en: Edited Event
pl: Edytowano wydarzenie

en: Edited Row
pl: Edytowano wiersz

en: Edited Transition
pl: Edytuj Przejście

en: Effect
pl: Efekt

en: Email
pl: E-mail

en: Email Alert
pl: Powiadomienie emailem

en: Email Alerts
pl: Powiadomienia Email

en: Embedded
pl: Osadzone

en: Embedded HTML
pl: Osadzony kod HTML

en: Empty
pl: Pusty

en: Empty Region
pl: Obszar pusty

en: Enable Double Buffering
pl: Włącz podwójne buforowanie

en: Enable Email Alerts?
pl: Włączyć Alerty przez E-mail?

en: Enable Latest News?
pl: Aktywować najnowsze aktualności?

en: Enable Library Tidy?
pl: Włączyć Porządkowanie Biblioteki?

en: Enable Maintenance?
pl: Włączyć Konserwację?

en: Enable Mouse
pl: Włącz Mysz

en: Enable PowerPoint?
pl: Włączyć PowerPointa?

en: Enable STS?
pl: Włączyć STS?

en: Enable Shell Commands
pl: Włącz komendy powłoki.

en: Enable Wake on LAN
pl: Włącz Wybudzanie przez LAN

en: Enable sorting on the Data Entry Page? We recommend that the number of sortable columns is kept to a minimum.
pl: Umożliwić sortowanie na stronie wprowadzania danych? Zalecamy utrzymywanie minimalnej liczby sortowalnych kolumn.

en: Enable stats reporting?
pl: Włączyć wysyłanie statystyk?

en: Enable the Shell Command module.
pl: Włącza moduł Komend Powłoki.

en: Enable the mouse.
pl: Włącza mysz.

en: Enable?
pl: Włączyć?

en: Enabled
pl: Włączony

en: Enabled for In
pl: Włączone dla Wejściowe

en: Enabled for Out
pl: Włączone dla Wyjściowe

en: Enabled?
pl: Włączony?

en: End Time
pl: Czas zakończenia

en: End of the Feed
pl: Koniec kanału RSS

en: English
pl: Angielski

en: Enter a Windows Command Line compatible command
pl: Wprowadź komendę zgodną z Linią Poleceń Windows

en: Enter a number within the range of 0 to 32 in the following field. Leave the following field empty, if no subnet mask should be used (CIDR = 0). If the remote host's broadcast address is unknown: Enter the host name or IP address of the remote host in Broad Cast Address and enter the CIDR subnet mask of the remote host in this field.
pl: Wprowadź w tym polu liczbę z zakresu 0 do 32. Pozostaw pole puste, jeśli nie powinna zostać użyta maska podsieci (CIDR = 0). Jeśli adres rozgłoszeniowy zdalnego hosta jest nieznany: wprowadź nazwę hosta lub adres IP zdalnego hosta w polu Adres Rozgłoszeniowy i podaj w tym polu CIDR  maskę podsieci zdalnego hosta.

en: Enter text...
pl: Wprowadź tekst...

en: Enter the number of hours you would like to cache twitter images.
pl: Wprowadź liczbę godzin przez jaką chcesz przechowywać w pamięci podręcznej obrazy z twittera.

en: Enter the number of seconds you would like to cache twitter search results.
pl: Wprowadź ilość sekund, przez jaką chcesz przechowywać w pamięci podręcznej wyniki wyszukiwania z Twittera.

en: Enter your API Key from Twitter.
pl: Wprowadź klucz API z Twittera

en: Enter your API Secret from Twitter.
pl: Wprowadź swoje  hasło API z Twittera

en: Erase all content in this DataSet and overwrite it with the new content in this import.
pl: Wyczyść całą zawartość tego zbioru danych i nadpisz ją importowanymi danymi.

en: Error
pl: Błąd

en: Event Type
pl: Typ wydarzenia

en: Execute a shell command on the client
pl: Wykonaj polecenie na kliencie

en: Existing
pl: Istniejący

en: Exit Transition
pl: Przejście kończące

en: Expire Modified Layouts immediately on change. This means a layout can be cut during playback if it receives an update from the CMS
pl: Przedawnia Zmodyfikowane Kompozycje natychmiast po zmianie. Oznacza to, że kompozycja może zostać ucięta podczas wyświetlania jeśli zostanie zaktualizowana z CMS.

en: Expire Modified Layouts?
pl: Utrata ważności Zmodyfikowanych Kompozycji?

en: Expires
pl: Wygasa

en: Expiry Dates
pl: Data wygaśnięcia

en: Export
pl: Eksport

en: Export Database
pl: Eksportuj bazę danych

en: Export Database Backup
pl: Eksport kopii zapasowej bazy danych

en: Export Statistics
pl: Eksport statystyk

en: Export raw data to CSV
pl: Wyeksportuj surowe dane do CSV

en: External Image
pl: Zewnętrzny obraz

en: Fade
pl: Zanikanie

en: Fade In
pl: Nasilenie

en: Fade Out
pl: Wygaszenie

en: Failure
pl: Próba nieudana

en: February
pl: Luty

en: Feed URL
pl: Kanał URL

en: File Name
pl: Nazwa pliku

en: File Status - Size of Files
pl: Status Pliku - Wielkość plików

en: File does not exist
pl: Plik nie istnieje

en: File download mode
pl: Tryb pobierania plików

en: FileInfo
pl: Informacja o pliku

en: Files assigned to %s
pl: Pliki przypisane do %s

en: Files unassigned from %s
pl: Pliki odpięte od %s

en: Fill
pl: Wypełnienie

en: Filter
pl: Filtr

en: Finance
pl: Finanse

en: First
pl: Pierwszy

en: First Name
pl: Pierwsze imię

en: Flip Clock
pl: Zegar przerzucany

en: Flip Horizontal
pl: Obróć poziomo

en: Flip Vertical
pl: Obróć pionowo

en: Fly
pl: Lot

en: Font
pl: Czcionka

en: Force HTTPS?
pl: Wymuś HTTPS?

en: Force delete from any existing layouts, assignments, etc
pl: Wymuś usunięcie ze wszystkich układów, przyporządkowań itd.

en: Force the portal into HTTPS?
pl: Wymusić HTTPS w portalu?

en: Forecast
pl: Prognoza

en: Formula
pl: Wzór

en: Free
pl: Bezpłatny

en: French
pl: Francuski

en: From Date
pl: Od daty

en: Full Article
pl: Pełny Artykuł

en: Function
pl: Funkcja

en: GD Extension
pl: Moduł GD

en: General
pl: Ogólne

en: Generic File
pl: Plik ogólny

en: German
pl: Niemiecki

en: Global switch for email alerts to be sent
pl: Głobalny przełącznik wysyłania alertów e-mailowych

en: Google Traffic Map
pl: Mapa Google Traffic

en: Group
pl: Grupa

en: Group Admin
pl: Administrator Grupy

en: Group not found
pl: Grupa nie odnaleziona

en: Groups
pl: Grupy

en: HLS Video Stream
pl: Strumięń video HLS

en: Hardware Accelerate Web Content
pl: Wsparcie sprzętowe Treści Strony

en: Has Direction
pl: Ma Kierunek

en: Has Duration
pl: Ma Czas Trwania

en: Heading
pl: Nagłówek

en: Height
pl: Wysokość

en: Height must be greater than 0
pl: Wysokość musi być większa od 0

en: Height of the Region
pl: Wysokość Regionu

en: Help
pl: Pomoc

en: Help Links
pl: Odnośniki Pomocy

en: Homepage
pl: Strona główna

en: Homepage for this user. This is the page they will be taken to when they login.
pl: Strona główna tego użytkownika. To strona na którą zostanie przekierowany po zalogowaniu się.

en: Hourly
pl: Co godzinę

en: Hourly Counter
pl: Odliczanie Godzinne

en: Hours
pl: Godzin(a/y)

en: Hours this event should be scheduled for
pl: Godziny na które powinno być zaplanowane to zdarzenie

en: How long should the Action Bar be shown for, in seconds?
pl: Jak długo powinien być pokazywany Pasek Akcji, w sekundach?

en: How often should the Player check for new content.
pl: Jak często Odtwarzacz powinien aktualizować zawartość

en: How should the action bar behave?
pl: Jak powinien zachowywać się Pasek Akcji?

en: How should this image be aligned?
pl: Jak powinien być wyrównany obraz?

en: How should this image be scaled?
pl: Jak powinien być skalowany obraz?

en: How should this image be vertically aligned?
pl: Jak powinien być wyrównany obraz w pionie?

en: How should this video be scaled?
pl: Jak powinno być skalowane to video?

en: How should this web page be embedded?
pl: Jak powinna być osadzona ta strona?

en: IP Address
pl: Adres IP:

en: IP Address Incorrectly Formed
pl: Niewłaściwy format adresu IP

en: Icon Dashboard
pl: Konsola z ikonami

en: Icons
pl: Ikony

en: If you have not yet created an empty database and database user for Xibo to use, and know the user name / password of a MySQL administrator stay on this tab, otherwise click "Use Existing".
pl: Jeśli nie utworzyłeś jeszcze pustej bazy i użytkownika bazy danych dla Xibo i znasz nazwę użytkownika / hasło administratora MySQL, pozostań w tej zakładce, w innym przypadku kliknij "Użyj Istniejącej".

en: Ignore first row?
pl: Zignorować pierwszy wiersz?

en: Ignore the first row? Useful if the CSV has headings.
pl: Zignorować pierwszy wiersz? Użyteczne gdy CSV ma nagłówki.

en: Image
pl: Obraz

en: Images. PNG, JPG, BMP, GIF
pl: Obrazy PNG, JPG, BMP, GIF

en: Import CSV
pl: Importuj CSV

en: Import Tags?
pl: Zaimportować tagi?

en: Import a Layout from a ZIP file.
pl: Zaimportuj układ z pliku ZIP.

en: Initial User Group
pl: Początkowa grupa użytkownika

en: Installation guide
pl: Przewodnik instalacji

en: Interleave Default
pl: Wpleć Domyślną

en: Interval
pl: Odstęp

en: Is the Resolution enabled for use?
pl: Czy ta rozdzielczość jest włączona do użytku?

en: Is this the default profile for all Displays of this type? Only 1 profile can be the default.
pl: Czy jest to domyślny profil dla Ekranów tego typu? Tylko jeden profil może być domyślnym.

en: Is this user retired?
pl: Czy ten użytkownik jest wycofany?

en: Italian
pl: Włoski

en: Item
pl: Element

en: Items per page
pl: Zdarzeń na stronie

en: JSON Extension
pl: Moduł JSON

en: January
pl: Styczeń

en: July
pl: Lipiec

en: June
pl: Czerwiec

en: Key
pl: Klucz

en: Landscape
pl: Poziomo

en: Language
pl: Język

en: Large File Uploads
pl: Wgrywanie Dużych Plików

en: Last
pl: Ostatni

en: Last Accessed
pl: Ostatnie Zgłoszenie

en: Last Command
pl: Ostatnie polecenie

en: Last Name
pl: Nazwisko

en: Latest News
pl: Najnowsze informacje

en: Latest news not available.
pl: Ostatnie aktualności niedostępne

en: Latest news not enabled.
pl: Aktualności nie zostały aktywowane

en: Latitude
pl: Szerokość

en: Layer
pl: Warstwa

en: Layout
pl: Układ

en: Layout / Campaign
pl: Układ / Kampania

en: Layout Design
pl: Projekt układu

en: Layout Name must be between 1 and 50 characters
pl: Nazwa układu musi składać się z 1 do 50 znaków

en: Layout not found
pl: Układ nie odnaleziony

en: Layouts
pl: Układy

en: Layouts assigned to %s
pl: Układ przypisany do %s

en: Layouts unassigned from %s
pl: Układ odpięty od %s

en: Left
pl: Lewo

en: Left Coordinate
pl: Lewa współrzędna

en: Left to Right (LTR)
pl: Od lewej do prawej (LTR)

en: Level
pl: Poziom

en: Library
pl: Biblioteka

en: Library Image
pl: Obrazek z bliblioteki

en: Library Location
pl: Położenie kolekcji

en: Library Media
pl: Materiały Biblioteki

en: Library Size
pl: Rozmiar Biblioteki

en: Library Size Limit
pl: Limit Rozmiaru Biblioteki

en: Library Tidy Complete
pl: Porządkowanie biblioteki zakończone

en: Library Usage
pl: Użycie Biblioteki

en: Library Usage. Limit %libraryLimit%
pl: Użycie biblioteki. Limit %libraryLimit%

en: Library not writable
pl: Biblioteka jest niezapisywalna

en: Licence
pl: Licencja

en: Light
pl: Jasny

en: Limit the number of log files uploaded concurrently
pl: Ogranicz ilośc jednocześnie przesyłanych plików logów

en: Link
pl: Odnośnik

en: Linux Command
pl: PolecenieLinux

en: List Content
pl: Wyświetl zawartość

en: Loading
pl: Wczytywanie

en: Loading Layout...
pl: Wczytywanie układu...

en: Loading...
pl: Ładowanie...

en: Local Video
pl: Wideo lokalne

en: Location
pl: Położenie

en: Location of the Manual
pl: Lokalizacja podręcznika

en: Log
pl: Logi

en: Log Level
pl: Poziom zapisu

en: Log Truncated
pl: Przycięty dziennik

en: Log file path name.
pl: Ścieżka do pliku logu.

en: Logged In
pl: Aktywny

en: Login
pl: Logowanie

en: Logout
pl: Wyloguj

en: Logout User
pl: Wyloguj użytkownika

en: Logs
pl: Logi

en: Longitude
pl: Dł. geogr.

en: Loop?
pl: Pętla?

en: Lower Row Limit
pl: Dolny limit wierszy

en: Mac Address
pl: Adres Mac

en: Mail will be sent from this address
pl: E-mail będzie wysyłany z tego adresu

en: Maintenance
pl: Konserwacja

en: Manage
pl: Zarządzaj

en: Manual Position
pl: Manualna Pozycja

en: March
pl: Marzec

en: Marquee Down
pl: Przewijanie w Dół

en: Marquee Left
pl: Przewijanie w Lewo

en: Marquee Right
pl: Przewijanie w Prawo

en: Marquee Up
pl: Przewijanie w Górę

en: Max Display Timeout
pl: Maksymalny koniec czasu dla Ekranu

en: Max Log Age
pl: Maksymalny Wiek Logów

en: Max Statistics Age
pl: Maksymalny Wiek Statystyk

en: Maximum concurrent downloads
pl: Maksymalna ilość jednoczesnych pobrań

en: May
pl: Maj

en: Media
pl: Materiały

en: Media Assigned
pl: Media przypisane

en: Media Dashboard
pl: Zaplecze Mediów

en: Media you own already has this name. Please choose another.
pl: Posiadasz już materiał o takiej nazwie. Wybierz inny.

en: Member
pl: Członek

en: Members
pl: Członkowie

en: Membership set for %s
pl: Członkostwo ustawione dla %s

en: Message
pl: Wiadomość

en: Middle
pl: Środek

en: Minimise Window
pl: Zminimalizuj okno

en: Minute Counter
pl: Minutnik

en: Minutes
pl: Minut(a/y)

en: Minutes this event should be scheduled for
pl: Minuty na które powinno być zaplanowane to zdarzenie

en: Missing dataSetColumnTypeId
pl: Brak ID typu kolumny zbioru danych

en: Missing dataSetId
pl: Brak dataSetId

en: Missing dataTypeId
pl: Brak dataTypeId

en: Missing name
pl: Brak nazwy

en: Missing the admin password.
pl: Brak hasła administratora.

en: Missing the admin username.
pl: Brak nazwy użytkownika administratora.

en: Missing the library location.
pl: Brak lokalizacji biblioteki.

en: Missing the server key.
pl: Brak klucza serwera.

en: Missing type
pl: Brak typu

en: Modules
pl: Moduły

en: Month
pl: Miesiąc

en: Monthly
pl: Co miesiąc

en: Monthly bandwidth Limit
pl: Miesięczny limit transferu

en: More Statistics
pl: Więcej Statystyk

en: Move Window
pl: Przenieś okno

en: Multi Display
pl: Wiele Ekranów

en: Multiple Items Selected
pl: Wybrano wiele elementów

en: Mute?
pl: Wyciszyć?

en: My Applications
pl: Moje aplikacje

en: MySQL database (PDO MySql)
pl: Baza danych MySQL (PDO MySql)

en: Name
pl: Nazwa

en: Name cannot be empty
pl: Nazwa nie może być pusta

en: Name must be between 1 and 50 characters
pl: Nazwa musi składać się z 1 do 50 znaków

en: Name of the Region
pl: Nazwa Regionu

en: Navigation Menu
pl: Menu nawigacji

en: New
pl: Nowy

en: New Password
pl: Nowe hasło

en: Next
pl: Dalej

en: No
pl: Nie

en: No IP Address Specified
pl: Nie podano adresu IP

en: No data available in table
pl: Brak dostępnych danych w tabeli

en: No display groups selected
pl: Nie zaznaczono grupy ekranów

en: No displays with View permissions
pl: Brak ekranów z uprawnieniami do Podglądu

en: No file to return
pl: Brak pliku do zwrócenia

en: No magic packet can been sent, since UDP is unsupported (not a registered socket transport)
pl: Nie można wysłać magicznego pakietu ponieważ UDP nie jest obsługiwane (not a registered socket transport)

en: No matching records found
pl: Nie znaleziono pasujących wyników

en: No regions present
pl: Brak regionów

en: None
pl: Brak

en: North
pl: Północ

en: North East
pl: Północny-wschód

en: North West
pl: Północny-zachód

en: Not Found
pl: Nie znaleziono

en: Notification
pl: Powiadomienie

en: Notifications
pl: Powiadomienia

en: Notify current layout
pl: Powiadom o aktualnej kompozycji

en: November
pl: Listopad

en: Now Showing
pl: Teraz Pokazywane

en: Number
pl: Liczba

en: Number of Items
pl: Liczba elementów

en: Number of display slots
pl: Ilość slotów ekranów

en: Object
pl: Obiekt

en: October
pl: Październik

en: Off
pl: Wyłączony

en: Off when transparent
pl: Wyłącz kiedy przeźroczyste

en: Offset Left
pl: Przesunięcie od lewej

en: Offset Top
pl: Przesunięcie od góry

en: Offset from the Left Corner
pl: Wyrównanie od Lewego Rogu

en: Offset from the Top Corner
pl: Wyrównanie od Górnego Rogu

en: On
pl: Włączony

en: On Demand
pl: Na życzenie

en: Only 1 default per display type is allowed.
pl: Dozwolony jest tylko jeden domyślny typ dla każdego ekranu.

en: Only Administrator Users can truncate the log
pl: Tylko administrator może przyciąć dziennik

en: Only Unused
pl: Tylko Nieużywane

en: Only Used
pl: Tylko Używane

en: Open Natively
pl: Otwórz natywnie

en: Optional Stylesheet
pl: Opcjonalny Arkusz Styli

en: Options
pl: Opcje

en: Order
pl: Kolejność

en: Order Changed
pl: Kolejność zaktualizowana

en: Orientation
pl: Orientacja

en: Overwrite existing data?
pl: Nadpisać istniejące dane?

en: Owner
pl: Właściciel

en: PDF document viewer
pl: Czytnik PDF

en: PDO support with MySQL drivers must be enabled in PHP.
pl: W PHP musi być włączone wsparcie dla PDO ze sterownikami MySQL

en: PHP DOM XML extension to function.
pl: Rozszerzenie PHP DOM XML wymagane do działania.

en: PHP DOM core functionality enabled.
pl: Podstawowe funkcje PHP DOM włączone.

en: PHP Gettext support to function.
pl: Wsparcie dla PHP Gettext wymagane do działania

en: PHP JSON extension required to function.
pl: rozszerzenie PHP JSON jest wymagane dla tej funkcji.

en: PHP PCRE support to function.
pl: Wsparcie dla PHP PCRE wymagane do działania

en: PHP SOAP extension required to function.
pl: rozszerzenie PHP SOAP wymagane dla tej funkcji .

en: PHP Version
pl: Wersja PHP

en: PHP version %s or later required.
pl: Wymagana wersja PHP %s lub wyższa.

en: Page
pl: Strona

en: Page Height
pl: Wysokość strony.

en: Page Width
pl: Szerokość strony

en: Password
pl: Hasło

en: Password Changed
pl: Hasło zmienione

en: Password Policy Regular Expression
pl: Wyrażenie Regularne Polityki Haseł

en: Password Protect Settings
pl: Ustawienia ochrony hasłem

en: Passwords do not match
pl: Hasła nie pasują do siebie

en: Pattern of MAC-address is not "xx-xx-xx-xx-xx-xx" (x = digit or letter)
pl: Adres MAC nie jest w formacie "xx-xx-xx-xx-xx-xx" (x = cyfra lub litera)

en: Pattern of SecureOn-password is not "xx-xx-xx-xx-xx-xx" (x = digit or CAPITAL letter)
pl: Hasło SecureOn nie jest w formacie "xx-xx-xx-xx-xx-xx" (x = cyfra lub DUŻA litera)

en: Pattern of secureOn-password is not "xx-xx-xx-xx-xx-xx" (x = digit or CAPITAL letter)
pl: Wzorzec funkcji secureOn-password nie pasuje do  "xx-xx-xx-xx-xx-xx" (x = cyfra lub WIELKA litera)

en: Pending
pl: Oczekiwanie

en: Per Minute
pl: Co minutę

en: Permissions
pl: Uprawnienia

en: Phone
pl: Telefon

en: Phone Number
pl: Numer telefonu

en: Play a video locally stored on the client
pl: Odtwórz video przechowywane na kliencie

en: Play again?
pl: Odtworzyć ponownie?

en: Player Software
pl: Wersja odtwarzacza

en: Player Versions
pl: Wersje odtwarzaczy

en: Playlist
pl: Lista odtwarzania

en: Please enter a Password.
pl: Proszę podać hasło.

en: Please enter a SQL clause for how this dataset should be ordered
pl: Proszę wprowadzić klauzuę SQL, wg. której powinien być szeregowany ten zbiór danych

en: Please enter a SQL clause to filter this DataSet.
pl: Proszę wprowadzić klauzuę SQL, wg. której powinien być filtrowany ten zbiór danych

en: Please enter a description between 1 and 1000 characters
pl: Proszę wpisać  opis (od 1 do 1000 znaków)

en: Please enter a display group name
pl: Podaj nazwę grupy ekranów

en: Please enter a from date
pl: Wprowadź od daty

en: Please enter a password for this user.
pl: Prosze podać hasło dla tego użytkownika.

en: Please enter a password for this user. This user will have full access to the system
pl: Proszę podać hasło dla tego użytkownika. Ten użytkownik będzie miał pełny dostęp do systemu.

en: Please enter a user name for the first administrator account.
pl: Proszę wprowadzić nazwę użytkownika dla pierwszego konta administratora.

en: Please enter a valid email address or leave it empty.
pl: Proszę wprowadzić poprawny adres email lub pozostawić pole puste

en: Please enter password for the Admin account.
pl: Prosze podać hasło do konta Administratora.

en: Please enter the hostname for the MySQL server. This is usually localhost.
pl: Proszę podać nazwę hosta serwera MySQL. Zazwyczaj to localhost.

en: Please enter the name of the database that should be created.
pl: Proszę  podać nazwę bazy, która ma zostać utworzona.

en: Please enter the name of the database that should be used.
pl: Proszę wpisać nazwę biblioteki która powinna być użyta.

en: Please enter the name of the database user that should be created.
pl: Proszę  podać nazwę użytkownika bazy, który ma zostać utworzony.

en: Please enter the name of the database user that should be used.
pl: Proszę wprowadzć nazwę użytkownika bazy danych, który powinien być użyty.

en: Please enter the number of rows per page. 0 for no pages.
pl: Proszę podać liczbę wierszy na stronę. 0 - bez podziału na strony.

en: Please enter the private address for XMR.
pl: Proszę wprowadzić prywatny adres dla XMR

en: Please enter the public address for XMR.
pl: Proszę wpisać publiczny adres dla XMR.

en: Please enter the user name of an account that has administrator privileges on the MySQL server.
pl: Proszę podać nazwę  konta, które ma przywileje adminstratora na serwerze MySQL.

en: Please enter your new password
pl: Proszę podać nowe hasło

en: Please press the back button in your browser.
pl: Naciśnij guzik Wstecz w swojej przeglądarce.

en: Please provide Media to Assign
pl: Wprowadź media do przypisania

en: Please provide a column heading.
pl: Prosze podać nagłówek kolumny.

en: Please provide a database host. This is usually localhost.
pl: Proszę podać nazwę hosta serwera bazy danych. Zazwyczaj to localhost.

en: Please provide a from/to date.
pl: Prosimy podać datę od/do

en: Please provide a height
pl: Proszę wprowadź wysokość

en: Please provide a name
pl: Proszę wprowadź nazwę

en: Please provide a name for the existing database.
pl: Proszę podać nazwę istniejącej bazy danych.

en: Please provide a name for the new database.
pl: Prosze podać nazwę nowej bazy danych.

en: Please provide a password for the existing database.
pl: Proszę podać hasło do istniejącej bazy danych.

en: Please provide a password for the new database.
pl: Proszę podać hasło nowej bazy danych.

en: Please provide a user for the existing database.
pl: Proszę podać użytkownika istniejącej bazy danych.

en: Please provide a user for the new database.
pl: Proszę podać użytkownika nowej bazy danych.

en: Please provide a width
pl: Proszę wprowadź szerokość

en: Please provide an admin user name.
pl: Proszę podać nazwę administratora.

en: Please provide your credentials
pl: Prosze podać dane do uwierzytelnienia

en: Please repeat the new Password.
pl: Powtórz nowe Hasło

en: Please save this file to your PC.
pl: Zapisz ten plik lokalnie na swoim komputerze.

en: Please select a Campaign/Layout for this event.
pl: Proszę wybrać kampanię/układ dla tego wydarzenia.

en: Please select a Command for this event.
pl: Proszę wybrać Polecenie dla tego wydarzenia.

en: Please select a Layout or Campaign for this Event to show
pl: Proszę wybrać układ lub kampanię do pokazania tego wydarzenia

en: Please select a command for this Event.
pl: Proszę wybrać polecenie dla tego wydarzenia.

en: Please select a theme for the clock.
pl: Proszę wybrać motyw zegara.

en: Please select one or more displays / groups for this event to be shown on.
pl: Proszę wybrać jeden lub więcej ekranów / grup do pokazania tego zdarzenia

en: Please select the Event Type
pl: Proszę wybrać typ wydarzenia

en: Please select the order this event should appear in relation to others when there is more than one event scheduled
pl: Proszę wybrać kolejność w jakiej powinno pojawić się to zdarzenie w relacji do innych, kiedy zaplanowane jest wiecej niż jedno zdarzenie

en: Please tick the box if you would like to delete all the Data contained in this DataSet
pl: Proszę zaznaczyć tę opcję, jeśli chcesz usunąć wszystkie dane przechowywane w tym zbiorze danych.

en: Polish
pl: Polski

en: Port is not a number within the range of 0 till 65536. Port Provided:
pl: Port nie jest numerem z zakresu od 0 do 65536. Podano numer portu:

en: Portrait
pl: Pionowo

en: Portuguese
pl: Portugalski

en: Powerpoint. PPT, PPS
pl: Prezentacja PowerPoint (PPT, PPS)

en: Preferences
pl: Preferencje

en: Prev
pl: Poprzedni

en: Preview Enabled
pl: Podgląd włączony

en: Preview Enabled?
pl: Podgląd włączony?

en: Preview Layout
pl: Podgląd układu

en: Previous
pl: Poprzedni

en: Priority
pl: Priorytet

en: Priority?
pl: Priorytet?

en: Problem copying file in the Library Folder
pl: Problem podczas kopiowania pliku do folderu bibioteki

en: Problem moving uploaded file into the Library Folder
pl: Problem z przeniesieniem wgranego pliku do folderu Biblioteki

en: Problem with Form Template
pl: Wystąpił problem z szablonem formularza

en: Processing...
pl: Przetwarzanie...

en: Proof of Play
pl: Potwierdzenie odtworzenia

en: Provide a Password which will be required to access settings
pl: Podaj hasło,które będzie wymagane do dostępu do ustawień

en: Proxy Credentials
pl: Uwierzytelnienie Proxy

en: Proxy Exceptions
pl: Wyjątki Proxy

en: Proxy Port
pl: Port proxy

en: Proxy URL
pl: URL proxy

en: Reassign items to another User
pl: Przypisz elementy do innego Użytkownika

en: Receive System Notifications?
pl: Otrzymywać powiadomienia systemowe?

en: Recovery for Display %s
pl: Naprawa Ekranu %s

en: Recreate the Problem in a new window.
pl: Doprowadź ponownie do powstania problemu w nowym oknie.

en: Recurring
pl: Powtarzanie

en: Reference
pl: Odnośnik

en: Refresh
pl: Odśwież

en: Refresh the Log
pl: Odśwież Lo

en: Region
pl: Obszar

en: Region Options
pl: Ustawienia Regionu

en: Region not found
pl: Region nie odnaleziony

en: Remaining Widgets
pl: Pozostałe widgety

en: Remove
pl: Usuń

en: Remove URLs?
pl: Usunąć ścieżki? (URLs)

en: Remove all media not currently in use?
pl: Usunąć wszystkie media nie będące obecnie w użyciu?

en: Remove old revisions
pl: Usuń stare korekty

en: Repeat
pl: Powtórzenie

en: Repeat the new Password for this user.
pl: Powtórz nowe Hasło dla tego użytkownika.

en: Repeats
pl: Powtórzenia

en: Replace
pl: Zastąp

en: Replace Existing Media?
pl: Zamienić istniejące media?

en: Report Fault
pl: Zgłoszenie Usterki

en: Report an application fault
pl: Raportuj błąd aplikacji

en: Request Screen Shot
pl: Zażądaj zrzutu ekranu

en: Request sent for %s
pl: Żądanie %s zostało wysłane

en: Requires PHP FileInfo support to function. If you are on Windows you need to enable the php_fileinfo.dll in your php.ini file.
pl: Wymaga do działania PHP Fileinfo. Jeśli korzystasz z Windows, musisz włączyć php_fileinfo.dll w pliku php.ini.

en: Reset Secret?
pl: Zresetować Sekretny Kod?

en: Reset your client secret to prevent access from any existing application.
pl: Zresetuj Twój Sekretny Kod aby zapobiec dostępowi z już istniejących aplikacji.

en: Reshow welcome
pl: Pokaż ponownie Powitanie

en: Resolution
pl: Rozdzielczość

en: Resolutions
pl: Rozdzielczości

en: Retest
pl: Resetuj

en: Retire
pl: Wycofaj

en: Retire this layout or not? It will no longer be visible in lists
pl: Oznaczyć tę kompozycję jako wycofaną? Nie będzie ona widoczny w liście dostępnych kompozycji.

en: Retire this template or not? It will no longer be visible in lists
pl: Wycofać ten szablon? Nie będzie dłuzej widoczny na liście

en: Retired
pl: Wycofany

en: Retired %s
pl: Odosobniony %s

en: Retired?
pl: Wycofany?

en: Retype New Password
pl: Powtórz nowe hasło

en: Reverse Landscape
pl: Poziomy odwrócony

en: Reverse Portrait
pl: Pionowy odwrócony.

en: Revised
pl: Zaktualizowany

en: Right
pl: Po prawej

en: Right to Left (RTL)
pl: Od prawej do lewej (RTL)

en: Rows per page
pl: Liczba wierszy na stronie

en: Run
pl: Uruchom

en: Run at CMS Time?
pl: Wyświetlanie zgodnie z czasem CMS

en: Run through the library and remove unused and unnecessary files
pl: Usuń niepotrzebne pliki z biblioteki

en: Russian
pl: Rosyjski

en: SOAP Extension
pl: Moduł SOAP

en: Save
pl: Zapisz

en: Save Template
pl: Zapisz jako szablon

en: Save this Layout as a Template?
pl: Zapisać ten układ jako szablon?

en: Saved %s
pl: Zapisano %s

en: Scale Content?
pl: Skalowanie Treści?

en: Scale Percentage
pl: Skalowanie w procentach

en: Scale type
pl: Typ skalowania

en: Schedule
pl: Harmonogram

en: Schedule Event
pl: Zaplanuj zdarzenie

en: Screen Dimensions
pl: Rozmiary Ekranu

en: Screen shot interval
pl: Interwał zrzutów ekranu

en: Screen shot?
pl: Zrzut ekranu?

en: Scroll Horizontal
pl: Przewijanie w Poziomie

en: Scroll Vertical
pl: Przewijanie w Pionie

en: Search
pl: Szukaj

en: Search:
pl: Wyszukaj:

en: Seconds
pl: Sekund(y)

en: Seconds this event should be scheduled for
pl: Sekundy na które powinno być zaplanowane to zdarzenie

en: Select
pl: Wybierz

en: Select a custom font - leave empty to use the default font.
pl: Wybierz własną czcionkę, lub zostaw puste żeby użyć domyślnej

en: Select the dayparting information for this event. To set your own times select custom and to have the event run constantly select Always.
pl: Wybierz pasmo programowe dla tego zdarzenia. Wybierz Własne, żeby samemu określić czas wyświetlania, albo Zawsze żeby zdarzenie wyświetlało się przez cały czas.

en: Select the end time for this event
pl: Wybierz czas końcowy dla tego zdarzenia

en: Select the language you would like to use.
pl: Wybierz język jakiego chcesz używać.

en: Select the start time for this event
pl: Wybierz czas początkowy dla tego zdarzenia

en: Select the type of event to schedule
pl: Wybierz rodzaj zdarzenia do zaplanowania w harmonogramie

en: Select the units you would like to use.
pl: Wybierz jednostki, których chcesz używać.

en: Select to create a new database
pl: Wybierz aby utrzowyć nową bazę danych

en: Select to use an existing database. Please note that when you use an existing database it must be empty of all other contents.
pl: Wybierz aby użyć istniejącej bazy danych. Proszę zauważyć, że kiedy użyjesz isteniejącej bazy musi być ona pozbawiona całej zawartości.

en: Selecting this option will remove any media that is not currently being used in Layouts or linked to Displays. This process cannot be reversed.
pl: Wybranie tej opcji usunie wszystkie elementy, które nie są wykorzystane kompozycjach lub powiązane z jakimkolwiek ekranem.  Po zatwierdzeniu nie da się cofnąć zmian.

en: Send Command
pl: Wyślij polecenie

en: Send Schedule in advance?
pl: Wysyłać harmonogram z wyprzedzeniem?

en: Send files in advance?
pl: Wysyłać pliki z wyprzedzeniem?

en: Send repeat Display Timeouts
pl: Powtórz wysyłanie końca czasu ekranów

en: Sending email address
pl: Adres e-mail wysyłania

en: September
pl: Wrzesień

en: Server Key
pl: Klucz Serwera

en: Server Mode
pl: Tryb serwera

en: Session
pl: Obsługa sesji.

en: Sessions
pl: Sesje

en: Set as Home
pl: Ustaw jako stronę główną

en: Set the default timezone for the application
pl: Ustawia domyślną strefę czasową dla aplikacji

en: Set the level of logging the CMS should record. In production systems "error" is recommended.
pl: Ustaw poziom logowania w CMS. W systemach produkcyjnych zalecany jest poziom "error".

en: Set the orientation of the device (portrait mode will only work if supported by the hardware) Application Restart Required.
pl: Ustaw orientację urządzenia (tryb portretu będzie działał tylko na urządzeniach, które go obsługują). Wymagany jest restart aplikacji.

en: Sets the event priority - events with the highest priority play in preference to lower priority events.
pl: Ustawia priorytet zdarzenia. Zdarzenia z wyższym priorytetem wyświetlane są przed wydarzeniami o niższym priorytecie.

en: Setting
pl: Ustawienie

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Settings Profile?
pl: Profil Ustawień?

en: Settings Updated
pl: Ustawienia uaktualnione

en: Shell Command
pl: Polecenie powłoki

en: Shell Command Allow List
pl: Lista możliwych poleceń powłoki

en: Should Videos we fail to play be blacklisted and no longer attempted?
pl: Czy wideo,które nie udało się odtworzyć powinno zostać dodane do czarnej listy i zaprzestać prób odtwarzania?

en: Should items be shown side by side?
pl: Czy pokazywać elementy obok siebie?

en: Should members of this Group receive system notifications?
pl: Czy użytkownicy tej grupy powinni otrzymywać powiadomienia systemowe

en: Should the Dashboard show latest news? The address is provided by the theme.
pl: Czy na tablicy mają być wyświetlane najnowsze aktualności? (The address is provided by the theme.)

en: Should the Table headings be shown?
pl: Czy nagłówek tabeli powinien być wyświetlany?

en: Should the application icon be shown in the task bar?
pl: Czy ikona aplikacji powinna być pokazywana na pasku zadań?

en: Should the application send proof of play stats to the CMS.
pl: Czy aplikacja powinna wysyłać statystyki potwierdzenia odtworzenia do CMS.

en: Should the clock show seconds or not?
pl: Czy zegar powinien pokazywać sekundy?

en: Should the embedded content be scaled along with the layout?
pl: Czy zawarta treść powinna być skalowana razem z kompozycją?

en: Should the video be muted?
pl: Czy wideo powinno być wyciszone?

en: Should the video loop if it finishes before the provided duration?
pl: Czy wideo powinno się zapętlić jeśli się zakończy przed podanym czasem trwania?

en: Should this User receive system notifications?
pl: Czy ten użytkownik powinien otrzymywać powiadomienia systemowe

en: Show
pl: Wyświetl

en: Show Layout Designer tour
pl: Pokaż wprowadzenie do kompozytora

en: Show Seconds?
pl: Pokazać sekundy?

en: Show as a filter option on the Data Entry Page?
pl: Pokazywać jako opcję filtrowania na stronie wprowadzania danych?

en: Show items side by side?
pl: Pokazywać elementy obok siebie?

en: Show the icon in the task bar?
pl: Pokazywać ikonę na pasku zadań?

en: Show the table headings?
pl: Pokazać nagłówki kolumn?

en: Show tour!
pl: Wprowadzenie!

en: Show/Hide Tooltips
pl: Pokaż/ukryj porady

en: Showing 0 to 0 of 0 entries
pl: Wyświetlane od 0 do 0 z 0 elementów

en: Shuffle
pl: Losowo

en: Single Display
pl: Jeden Ekran

en: Size
pl: Rozmiar

en: Size (bytes)
pl: Wielkość (w bajtach)

en: Size and coordinates must be generic
pl: Rozmiar i koordynaty muszą być ogóle

en: Sorry the form has expired. Please refresh.
pl: Niestety formularz wygasł. Proszę odświerzyć.

en: Sorry this function is disabled.
pl: Przepraszamy, ta funkcja jest wyłączona.

en: Sorry, no items have been selected.
pl: Niestety, nie został wybrany żaden element.

en: Sorry, you are not allowed to directly access this page.
pl: Przepraszamy, nie jesteś upoważniony do bezpośredniego wywoływania tej strony.

en: Source
pl: Źródło

en: South
pl: Południe

en: South East
pl: Południowy-wschód

en: South West
pl: Południowy-zachód

en: Spanish
pl: Hiszpański

en: Speed
pl: Szybkość

en: Start Replace
pl: Zacznij Zastąp

en: Start Time
pl: Czas rozpoczęcia

en: Start delay for device start up
pl: Opóźnienie startu urządzenia

en: Start during device start up?
pl: Uruchom podczas startu urządzenia?

en: Start of the Feed
pl: Początek kanału RSS

en: Start upload
pl: Rozpocznij wgrywanie

en: Statistics
pl: Statystyki

en: Status Dashboard
pl: Konsola statusu

en: Status Dashboard Widget
pl: Widget tablicy statusu

en: Storage Available
pl: Dostępne miejsce.

en: Storage Free %
pl: Wolne miejsce.

en: Storage Total
pl: Całkowite miejsce

en: Store HTML resources on the Internal Storage?
pl: Przechowywać zasoby HTML w Pamięci Wewnętrznej?

en: Store all HTML resources on the Internal Storage? Should be selected if the device cannot display text, ticker, dataset media.
pl: Przechowywać wszystkie zasoby HTML w Pamięci Wewnętrznej? Powinno zostać wybrane jeśli urządzenie nie potrafi wyświetlać tekstu,paska informacyjnego,zbiorów danych.

en: Stretch
pl: Rozciągnij

en: String
pl: Ciąg znaków

en: Strip Tags
pl: Usuń Znaczniki

en: Success
pl: Zakończono pomyślnie

en: Support for uploading large files is recommended.
pl: Zalecana włączona obsługa wgrywania dużych plików.

en: Switched to Debug Mode
pl: Włączono tryb debugowania

en: Switched to Normal Mode
pl: Włączono tryb zwykły

en: Tag this media. Comma Separated.
pl: Otaguj to medium. Oddzielone przecinkami.

en: Tags
pl: Tagi

en: Take items from the
pl: Pobierz elementy z

en: Take the items from the beginning or the end of the list
pl: Wybierz elementy z początku lub końca listy

en: Tasks
pl: Zadania

en: Template
pl: Szablon

en: Template Missing
pl: Brak szablonu

en: Templates
pl: Szablony

en: Text
pl: Tekst

en: Text direction
pl: Kierunek tekstu

en: Text. With Directional Controls.
pl: Tekst z kontrolą kierunku

en: The Authentication information for this proxy. username:password
pl: Dane uwierzytelniające proxy użytkownik:hasło

en: The CMS has already been installed. Please contact your system administrator.
pl: CMS został już zainstalowany. Proszę skontaktować się z administratorem systemu.

en: The CMS is temporarily off-line as an upgrade is in progress. Please check with your system administrator for updates or refresh your page in a few minutes.
pl: CMS jest tymczasowo nieaktywny z powodu trwającej aktualizacji. Proszę zapytać administratora systemu odnośnie aktualizacji lub odświerzyć stronę za kilka minut.

en: The Category for this Help Link
pl: Kategoria dla tego donośnika do Pomocy

en: The DataType of the Intended Data
pl: Typ planowanych danych

en: The Date Format to use when displaying dates in the CMS.
pl: Format daty używany do wyświetlania dat w CMS

en: The Default Layout to Display where there is no other content.
pl: Domyślna Kompozycja dla Ekranu, używana jeżeli ekran nie wyświetla innej zawartości.

en: The Email Address for this user.
pl: Adres e-mail tego użytkownika

en: The Extensions allowed on files uploaded using this module. Comma Separated.
pl: Rozszerzenia plików,które można wgrać przy użyciu tego modułu. Oddzielone przecinkami.

en: The Height for this Resolution
pl: Wysokość tej Rozdzielczości

en: The Height of the Display Window. 0 means full height.
pl: Wysokość Okna Odtwarzania. 0 oznacza pełną wysokość.

en: The IP address of the remote host's broadcast address (or gateway)
pl: IP adresu rozgłoszeniowego zdalnego hosta (lub brama)

en: The Latitude of this display
pl: Szerokość geograficzna ekranu

en: The Library Location you gave is not empty. Please give the location of an empty folder
pl: Podany katalog Biblioteki nie jest pusty. Podaj scieżkę dostępu do pustego katalogu.

en: The Library Location you gave is not writable by the webserver. Please fix the permissions and try again.
pl: Podany katalog Biblioteki nie jest dostępny do zapisy dla serwera www. Popraw uprawnienia katalogu i spróbuj ponownie.

en: The Library Location you have picked is not writeable
pl: Zapis w wybranej lokalizacji  Biblioteki jest niemożliwy

en: The Link for the RSS feed
pl: Odnośnik do kanału RSS

en: The Link to open for this help topic and category
pl: Odnośnik do otwarcia dla tego tematu i kategorii

en: The Location (URL) of the webpage
pl: Położenie (URL) strony WWW

en: The Login Name of the user.
pl: Nazwa użytkownika

en: The Longitude of this Display
pl: Wysokość geograficzna ekranu

en: The Name for this Campaign
pl: Nazwa jest polem wymaganym.

en: The Name for this Command
pl: Nazwa dla tego polecenia

en: The Name for this Display Group
pl: Nazwa dla Grupy Ekranów

en: The Name for this User Group
pl: Nazwa tej Grupy Użytkownika

en: The Name of the Display - (1 - 50 characters).
pl: Nazwa Ekranu -  (od 1 do 50 znaków)

en: The Name of the Layout - (1 - 50 characters)
pl: Nazwa układu - (od 1 do 50 znaków)

en: The Name of the Profile - (1 - 50 characters)
pl: Nazwa Profilu (1-50 znaków)

en: The Name of the Template - (1 - 50 characters)
pl: Nazwa Szablonu (1 - 50 znaków)

en: The Name of this item - Leave blank to use the file name
pl: Nazwa tego elementu - pozostaw puste aby użyć nazwy pliku

en: The Number of RSS items you want to display
pl: Liczba elementów RSS które chcesz wyświetlić

en: The Password for this user.
pl: Hasło tego użytkownika

en: The Percentage to Scale this Webpage (0 - 100)
pl: Skalowanie w procentach dla tej strony (0 - 100)

en: The Proxy Port
pl: Port proxy

en: The Proxy URL
pl: Adres proxy

en: The Topic for this Help Link
pl: Temat dla tego donośnika do Pomocy

en: The URL to connect to to PHONE_HOME (if enabled)
pl: URL do połączenia z PHONE_HOME (jeśli włączone)

en: The User's First Name.
pl: Imię użytkownika.

en: The User's Last Name.
pl: Nazwisko użytkownika

en: The User's Phone Number.
pl: Numer telefonu użytkownika.

en: The Width for this Resolution
pl: Szerokość tej Rozdzielczości

en: The Width of the Display Window. 0 means full width.
pl: Szerokość Okna Odtwarzania. 0 oznacza pełną szerokość.

en: The default language to use
pl: Domyślny język

en: The direction for this transition. Only appropriate for transitions that move, such as Fly.
pl: Kierunek tego przejścia. Właściwe tylko dla przejścia, które się porusza jak np. Lot.

en: The duration between status screen shots in minutes. 0 to disable. Warning: This is bandwidth intensive.
pl: Okres pomiędzy zrzutami ekranu stanu w minutach. 0 aby wyłączyć. Uwaga: mocno obciąża łącze.

en: The duration for this transition, in milliseconds.
pl: Czas trwania tego przejścia, w milisekundach.

en: The duration in seconds this item should be displayed
pl: Czas wyświetlania tego elementu  w sekundach

en: The duration specified is per item otherwise it is per feed.
pl: Czas trwania określony jest per element, w innym przypadku per kanał.

en: The end of the time window to connect to the CMS and download updates.
pl: Koniec okna czasowego do łączenia się z CMS i pobierania aktualizacji.

en: The end of the time window to install application updates.
pl: Koniec okna czasowego przeznaczonego na instalację aktualizacji aplikacji.

en: The heading for this Column
pl: Nagłowek tej kolumny

en: The height of the page. Leave empty to use the region height.
pl: Wysokość strony. Pozostaw puste aby użyć domyślnej wysokości.

en: The last time we PHONED_HOME in seconds since the epoch
pl: Czas ostatniej operacji PHONE_HONE w sekundach od początku epoki

en: The layout dimensions cannot be empty
pl: Wymiary układu nie mogą być puste

en: The left pixel position the display window should be sized from.
pl: Lewa pozycja w pikselach,z której będzie skalowane okno wyświetlania

en: The name must be between 1 and 100 characters
pl: Nazwa musi zawierać od 1 do 100 znaków

en: The new Password for this user.
pl: Nowe hasło użytkownika

en: The number of log files to upload concurrently. The lower the number the longer it will take, but the better for memory usage.
pl: Ilość jednocześnie przesyłanych plików logów. Im mniejsza liczba, tym dłużej będzie to trwało ale mniej zużywa pamięć.

en: The number of seconds to wait before starting the application after the device has started. Minimum 10.
pl: Ilość sekund oczekiwania na start aplikacji po uruchomieniu urządzenia. Minimum 10.

en: The offset in minutes that should be applied to the current time.
pl: Przesunięcie czasu w minutach, które powinno zostać dodane do bieżącego czasu.

en: The order this column should be displayed in when entering data
pl: Kolejność w jakiej powinna być wyświetlana ta kolumna przy wprowadzaniu danych

en: The selected effect works best with a background colour. Optionally add one here.
pl: Wybrany efekt działa najlepiej z kolorem tła. Opcjonalnie dodaj tu jakiś.

en: The settings for this display are shown below. They are taken from the active Display Profile for this Display, which can be changed in Display Settings. If you have altered the Settings Profile above, you will need to save and re-show the form.
pl: Ustawienia dla tego ekranu są przedstawione poniżej. Zostały pobrane z aktywnego profilu, który może być zmieniony  w ustawieniach ekranu. Jeśli zmieniłeś ustawienia profilowe ( znajdują się powyżej) proszę zapisz i aktywuj układ ponownie.

en: The start of the time window to connect to the CMS and download updates.
pl: Początek okna czasowego do łączenia się z CMS i pobierania aktualizacji.

en: The start of the time window to install application updates.
pl: Początek okna czasowego przeznaczonego na instalację aktualizacji aplikacji.

en: The starting point from the left in pixels
pl: Punkt początkowy w pikselach od lewej.

en: The starting point from the top in pixels
pl: Punkt początkowy w pikselach od góry.

en: The theme "%s" does not exist
pl: Motyw "%s" nie istnieje

en: The time this display should receive the WOL command, using the 24hr clock - e.g. 19:00. Maintenance must be enabled.
pl: Czas, kiedy ten ekran powinien odebrać polecenie WOL, używając zegara 24-godzinnego np. 19:00. Czas utrzymania musi być włączony.

en: The timezone for this display, or empty to use the CMS timezone
pl: Strefa czasowa do wyświetlenia lub pusta aby użyć Strefy czasowej CMSa

en: The top pixel position the display window should be sized from.
pl: Górna współrzędna

en: The transition speed of the selected effect in milliseconds (normal = 1000) or the Marquee Speed in a low to high scale (normal = 1).
pl: Szybkość przejścia między efektami w milisekundach (normalnie = 1000) lub Szybkość Przewijania w skali od najmniejszej do największej (normalnie = 1 )

en: The width of the page. Leave empty to use the region width.
pl: Szerokośc strony. Pozostaw puste aby użyć szerokości regionu.

en: Theme
pl: Kompozycja

en: There are items on this Layout that can only be assessed by the Display
pl: W tym układzie są pozycje, które mogą tylko być przypisane poprzez ekran

en: There is a problem with this installation. "install.php" should be deleted.
pl: Wystąpił błąd z tą instalacją Xibo.  Plik "install.php" powinien być usunięty.

en: There is already a group with this name. Please choose another.
pl: Istnieje już grupa o tej nazwie. Proszę wybrać inną nazwę.

en: There is already a user with this name. Please choose another.
pl: W bazie danych znajduje się użytkownik o takiej samej nazwie. Proszę podać inna nazwę.

en: There is data assigned to this data set, cannot delete.
pl: Istnieją dane przydzielone do tego zbioru danych, nie można usunąć.

en: This Layout has not been built yet
pl: Ten układ nie został jeszcze zbudowany

en: This Layout is invalid and should not be scheduled
pl: Ten układ jest nieprawidłowy i nie powinien być używany

en: This Layout is ready to play
pl: Ten układ jest gotowy do odtwarzania

en: This action cannot be undone.
pl: Ta operacja jest nieodwracalna.

en: This display has no mac address recorded against it yet. Make sure the display is running.
pl: Ten wyświetlacz nie ma jeszcze zanotowanego adresu MAC. Sprawdź czy wyświetlacz aktualnie działa.

en: This enables import / export of layouts.
pl: Włącza importowanie / eksportowanie kompozycji.

en: This enables us to get a list of time zones supported by the hosting server.
pl: Pozwala na pobranie listy stref czasowych obsługiwanych przez serwer.

en: This form accepts files up to a maximum size of %s
pl: Ten formularz akceptuje pliki o maksymalnej wielkości %s

en: This library item has been used somewhere in the system. You will only be allowed to delete it if you check this.
pl: Ten element biblioteki jest aktualnie używany. Musisz to zaznaczyć żeby go usunąć.

en: This library item is in use.
pl: Ten element biblioteki jest w użyciu.

en: This should only be set if you want to display the maximum allowed error messaging through the user interface. <br /> Useful for capturing critical php errors and environment issues.
pl: Powinno być ustawione jeśli chcesz wyświetlić maksymalny dopuszczalny poziom błędów w interfejsie użytkownika. <br /> Użyteczne do wyłapywania krytycznych błędów php i problemów środowiskowych.

en: This user cannot be deleted as it has %d child items
pl: Ten użytkownik nie może być usunięty, dopóki posiada %d elementów

en: This widget is linked to Media in the Library. Check this option to also delete that Media.
pl: Ten widget jest połączony z obiektem w Bibliotece. Zaznacz tą opcję aby skasować także obiekt z Biblioteki.

en: This will create a dump file of your database that you can restore later using the import functionality.
pl: To stworzy plik zrzutu twojej bazy danych umożliwiający jej późniejsze odtworzenie przy pomocy funkcji import.

en: Thumbnail
pl: Miniatura

en: Ticker
pl: Pasek notowań

en: Tidy Library
pl: Uporządkuj Bibliotekę

en: Tidy Logs
pl: Czyszczenie Logów

en: Tidy Stats
pl: Czyszczenie Statystyk

en: Tidying the Library will delete any temporary files. Are you sure you want to proceed?
pl: Porządkowanie Biblioteki usunie wszelkei tymczasowe pliki. Jesteś pewny,że chcesz kontynuować?

en: Tidying your Library will delete any media that is not currently in use.
pl: Uporządkowanie biblioteki spowoduje usunięcie wszystkich materiałów, które nie są w użyciu.

en: Tile Slide
pl: Slajd

en: Timeline
pl: Oś czasu

en: Timezone
pl: Strefa czasowa

en: Title
pl: Tytuł

en: To Date
pl: Do daty

en: Today
pl: Dzisiaj

en: Tools
pl: Narzędzia

en: Tooltips disabled!
pl: Porady wyłączone!

en: Tooltips enabled!
pl: Porady włączone!

en: Tooltips?
pl: Porady ?

en: Top
pl: Góra

en: Top Coordinate
pl: Górna współrzędna

en: Topic
pl: Temat

en: Transition
pl: Przejście

en: Transition Config Locked
pl: Konfiguracja Przejść Zablokowana

en: Transitions
pl: Przejścia

en: Troubleshooting
pl: Rozwiązywanie problemów

en: Truncate
pl: Przytnij

en: Truncate the Log
pl: Przytnij log

en: Turkish
pl: Turecki

en: Turn ON full auditing and debugging.
pl: WŁĄCZ tryb audytu i tryb debugowania.

en: Turn full auditing and debugging OFF.
pl: WYŁĄCZ tryb audytu i tryb debugowania.

en: Twitter Search Module
pl: Wyszukiwarka Twittera

en: Type
pl: Rodzaj

en: Unable to delete install/index.php. Please ensure the web server has permission to unlink this file and retry
pl: Nie można usunąć install/index.php. Upewnij się że serwer ma uprawnienia do odłączenia tego pliku i spróbuj ponownie

en: Unable to find Tag %s
pl: Nie można odnaleźć tagu %s

en: Unable to open ZIP
pl: Nie można otworzyć ZIP

en: Unable to set the user details. This is an unexpected error, please contact support. Error Message = [%s]
pl: Nie można ustawić danych użytkownika. Nieoczekiwany bład, prosze skontaktować się ze wsparciem. Komunikat Błędu = [%s]

en: Unable to write to settings.php. We already checked this was possible earlier, so something changed.
pl: Niestety, nie można zapisać pliku settings.php. Możliwość jego zapisu została sprawdzona wcześniej, prawdopodobnie uprawnienia pliku zostały zmienione w trakcie pracy instalatora.

en: Undo
pl: Cofnij

en: Unexpected Error, please contact support.
pl: Nieoczekiwany błąd, skontaktuj sie ze wsparciem.

en: Units
pl: Jm

en: Unknown Display Status
pl: Nieznany stan wyświetlacza

en: Unknown Error
pl: Nieznany Błąd

en: Unknown transition type
pl: Nieznany rodzaj przejścia

en: Until
pl: Do

en: Update Interval (mins)
pl: Odstęp pomiędzy aktualizacjami (min)

en: Update Window End Time
pl: Koniec Okna Czasowego Aktualizacji

en: Update Window Start Time
pl: Początkowy Czas Okna Aktualizacji

en: Update this media in all layouts it is assigned to?
pl: Zaktualizuj to medium we wszystkich kompozycjach, do których jest przypisane?

en: Upload Layout
pl: Wgraj układ

en: Upload media
pl: Wgraj media

en: Upper Row Limit
pl: Górny limit wierszy

en: Usage Report
pl: Raport z wykorzystania.

en: Usage Report for %mediaName%
pl: Raport z wykorzystania %mediaName%

en: Use CMS time?
pl: Użyć czasu z CMS?

en: Use an existing database
pl: Użyj istniejącej bazy danych

en: Use the Display Location
pl: Użyj Lokalizacji Ekranu

en: Use the Global Timeout?
pl: Użyć globalnego końca czasu?

en: Use the colour picker to select the background colour
pl: Użyj wyboru koloru aby wybrać kolor tła

en: Use the default configured by your administrator
pl: Użyj ustawień skonfigurowanych przez Administratora

en: Use the location configured on the display
pl: Użyj lokalizacji ustawionej w konfiguracji ekranu

en: User
pl: Użytkownik

en: User Group
pl: Grupa użytkownika

en: User Group Name cannot be empty.
pl: Nazwa grupy użytkowników nie może być pusta.

en: User Groups
pl: Grupy użytkowników

en: User Logged Out.
pl: Użytkownik wylogowany

en: User Name
pl: Nazwa użytkownika

en: User Type
pl: Rodzaj użytkownika

en: User load preferences failed!
pl: Wystąpił błąd przy wczytywaniu preferencji użytkownika!

en: User name must be between 1 and 50 characters.
pl: Nazwa użytkonika musi być krótsza niż 50 znaków.

en: User not found
pl: Nie odnaleziono użytkownika

en: User save preferences failed!
pl: Nie zapisano preferencji użytkownika!

en: Username or Password incorrect
pl: Nieprawidłowa nazwa lub hasło użytkownika.

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Using "fwrite()" failed, due to error:
pl: Uzycie "fwrite()" nie powiodło się z powodu następującego błędu:

en: Using "socket_sendto()" failed, due to error:
pl: Użycie "socket_sendto()" nie powiodło się z powodu następującego błędu:

en: Using "socket_set_option()" failed, due to error:
pl: Użycie "socket_set_option()" nie powiodło się z powodu następującego błędu:

en: Using fsockopen() failed, due to denied permission
pl: Uzycie fsockopen() nie powiodło się z powodu odrzucenia uprawnień

en: VNC to this Display
pl: VNC do tego wyświetlacza

en: Valid Extensions
pl: Dozwolone rozszerzenia

en: Validation
pl: Sprawdzanie poprawności

en: Value
pl: Wartość

en: Verify
pl: Sprawdź

en: Verify all modules have been installed correctly by reinstalling any module related files
pl: Sprawdź czy wszystkie moduły zostały poprawnie zainstalowane przez reintalowanie wszystkich powiązanych z modułami plików

en: Version
pl: Wersja

en: Version %version%
pl: Wersja %version%

en: Version Information
pl: Informacje o wersji

en: Vertical Align
pl: Wyrównanie Pionowe

en: Vertically on the left
pl: Pionowo po lewej

en: Video
pl: Wideo

en: Video Path
pl: Ścieżka do nagrań wideo

en: View
pl: Wyświetl

en: View Columns
pl: Przeglądaj kolumny

en: View Data
pl: Przeglądaj dane

en: View Library
pl: Pokaż Bibliotekę

en: View my authenticated applications
pl: Pokaż moje autoryzowane aplikacje

en: Wake On Lan
pl: Wake On LAN

en: Wake On Lan Failed as there are no functions available to transmit it
pl: Nie udało się zastosować Wake On Lan ponieważ nie są dostępne żadne funkcje do jej transmisji

en: Wake on LAN CIDR
pl: CIDR Wybudzania przez Sieć

en: Wake on LAN SecureOn
pl: Funkcja SecureOn Wybudzania przez LAN

en: Wake on LAN Time
pl: Czas Wybudzania przez LAN

en: Wake on Lan is enabled, but you have not specified a time to wake the display
pl: Wybudzenie przez Lan jest włączone, ale nie określono czasu wybudzenia ekranu.

en: Wake on Lan requires the correct network configuration to route the magic packet to the display PC
pl: Wybudzanie przez LAN wymaga poprawnej konfiguracji sieci by trasować magiczny pakiet do komputera PC

en: Wake on Lan sent for %s
pl: Obudź po Lanie wysłane do %s

en: Weather
pl: Pogoda

en: WebView Plugin State
pl: Status Wtyczki WebView

en: Webpage
pl: Strona WWW

en: Webpages.
pl: Strony

en: Week
pl: Tydzień

en: Weekly
pl: Co tydzień

en: Welcome to the %themeName% Installation
pl: Witaj w instalacji %themeName%

en: West
pl: Zachód

en: What is this users type?
pl: Jakiego typu to użytkownik?

en: What plugin state should be used when starting a web view.
pl: Jaki stan wtyczki powinien być użyty podczas włączenia wyświetlania strony internetowej.

en: What transition should be applied when this region is finished?
pl: Jakie przejście zastosować kiedy zakończy się odtwarzanie tego regionu?

en: When requesting a screenshot from a display should the Thumbnail column be automatically shown if it's not visible?
pl: Czy kolumna Miniatur ma automatycznie pojawić się po wysłaniu żadanią zrzutu ekranu ?

en: When selected, your event will run according to the timezone set on the CMS, otherwise the event will run at Display local time
pl: Gdy zaznaczone, zdarzenie będzie wyświetlane zgodnie ze strefą czasową CMS. W przeciwnym razie zgodnie ze strefą czasową wyświetlacza.

en: Whether to always put the default layout into the cycle.
pl: Czy zawsze umieszczać domyślną kompozycję w cyklu.

en: Which Calendar Type should the CMS use?
pl: Jakiego typu kalendarza powinien używać Xibo?

en: Widget
pl: Widżet

en: Widget not found
pl: Widget nie odnaleziony

en: Widget not found at index %d
pl: Widget z indeksem %d nie został odnaleziony

en: Widgets
pl: Widżety

en: Width
pl: Szerokość

en: Width must be greater than 0
pl: Szerokość musi być większa od 0

en: Width of the Region
pl: Szerokość Regionu

en: Windows Command
pl: Polecenie Windows

en: With Selected
pl: Wybrane

en: XMDS Transfer Limit in KB/month
pl: Limit transferu XMDS w kB/miesiąc

en: XMR Private Address
pl: Prywatny Adres XMR

en: XMR Public Address
pl: Publiczny Adrex XMR

en: XMR address is not set
pl: Nie ustawiono adresu XMR

en: Yahoo Currencies
pl: Yahoo Waluty

en: Yahoo Finance
pl: Finanse Yahoo

en: Yearly
pl: Co roku

en: Yes
pl: Tak

en: You already own a display group called "%s". Please choose another name.
pl: Jesteś już właścicielem grupy ekranów nazwanych "%s". Proszę wybrać inną nazwę.

en: You do not have permission to assign the provided Layout
pl: NIe masz uprawnień do przypisania tego układu

en: You do not have permission to edit these permissions.
pl: Nie masz pozwolenia do edytowanie tych uprawnień.

en: You do not have permission to edit this profile
pl: Nie masz uprawnień do edycji tego profilu.

en: You do not have permissions to delete this layout
pl: Nie masz uprawnień do usunięcia tego układu

en: You do not have permissions to edit this layout
pl: Nie masz uprawnień do edycji tego układu

en: You do not have permissions to use this media
pl: Nie masz pozwolenia na użycie tych medii

en: You do not have permissions to view this layout
pl: Nie masz uprawnień do podglądu tego układu

en: You have exceeded your library quota
pl: Przekroczyłeś rozmiar twojej biblioteki

en: You have selected a layout that you no longer have permission to use. Please reload the form.
pl: Wybrałeś układ, który nie ma pozwolenia na użycie. Proszę ponownie wczytać formularz.

en: You have selected media that you no longer have permission to use. Please reload the form.
pl: Wybrałeś media które nie mają pozwolenia na użycie. Proszę przeładuj formularz.

en: You must enter a command
pl: Musisz wpisac komende

en: You should also manually take a backup of your library.
pl: Powinieneś także ręcznie wykonać kopię zapasową biblioteki.

en: Your library is full. Library Limit: %s K
pl: Twoja biblioteka jest pełna. Limit biblioteki: %s K

en: Your password does not meet the required complexity
pl: Twoje hasło nie spełnia wymagań złożoności

en: ZIP
pl: Kod pocztowy

en: ZeroMQ is required to send Player Actions. Please check your configuration.
pl: ZeroMQ jest wymagane do przesyłania Akcji Playera. Proszę sprawdzić konfigurację.

en: cURL is used to fetch data from the Internet or Local Network
pl: cURL jest używany do pobierania danych z Internetu lub Sieci Lokalnej
